Deze week in de winkel

Openingstijd zaterdag 10.00 - 12.00 u. 

Verkoop groenteplantjes.

  • Er is voorlopig geen plantjesverkoop.

Wat hebben we verder voor u:

  • Zaai-aarde, potgrond, tuinaarde en tuincompost.
  • We hebben deze ook, wel iets duurder, biologisch. 
  • Verse paardenmest, koemestkorrels, (zeewier-) kalk
  • Dologran, Culterra en plantaardige bemestingskorrels
  • Patentkali, lange en korte Tonkin-stokken.   

Knoflook, er is nog over voor de vrije verkoop:

Bladeren, in het park liggen meerdere hopen gratis bladeren

 

Biologische Champost,

  • De Champost is afgeleverd, nog niet besteld? Dan
  • kunt u alsnog langskomen, wel eerst contant betalen.
  • ps: Champost is een grondverbeteraar, geen mest.

Kerstmarkt ‘Dickens Stijl’ zondag 8 december van 12.00 tot 17.00 uur

De Biologische Tuinbouwvereniging Elderveld bijt dit jaar de spits af en organiseert:

Samen met Scouting Schutgraaf, de Pannenkoekenboerderij  en Wijkplatform Elderveld  wederom een gezellige kerstmarkt geheel in de stijl van Charles Dickens (anno 1850).

Een geweldig Kerstevenement voor het hele gezin waarbij u lekker dicht bij huis kunt genieten

en kerstinkopen kunt doen.

WAAR: Hannesstraatje2a Arnhem

WAT: De drie boerderijschuren en kramen (30) zijn prachtig verlicht en sfeervol aangekleed. Dit jaar is het aanbod van producten bijzonder groot, w.o cadeauartikelen, bier, bonbons, kerstkransen, houten borrelplanken en meer, schapenvachten, sjaals, kerstdecoratie, sieraden, nature cosmetica, shampoo, zeep en hippe foodgifts, brocante, bewerkt glaswerk en fruit. Het assortiment is zorgvuldig samengesteld: fairtrade, bio, groen, gerecycled, homemade, duurzaam.  De Biologische Tuinbouwvereniging Elderveld streeft naar het plasticvrij houden van al haar activiteiten. Dat betekent dat onze Vereniging werkt met afbreekbare verpakkingsmateriaal en dat ook vraagt van haar kraamhouders. Wij zijn verheugd dat wij naast de vaste relaties ook veel nieuwe kraamhouders mogen ontvangen o.a. Wereldwinkel Arnhem, Innerwheel Arnhem Rijn-IJssel etc

Uiteraard kunt u genieten van (warme) lekkernijen zoals in onze Koek &Zopiekraam  glühwein, warme chocolademelk met slagroom, oliebollen en erwtensoep, hamburger, worst en poffertjes en spekkoek.

VOOR WIE: voor het hele gezin.

Voor de kinderen; een spelletjescircuit, kerstcreaties kleien, broodjes bakken en natuurlijk is ook de Kerstman weer aanwezig met veel cadeautjes.

Onze vrijwilligers figureren in prachtige kledij en u mag uiteraard zelf ook in eigen ‘Charles Dickens’ kleding komen flaneren. Diverse koren o.a. ons Kerstkoor , verzorgen gedurende de middag optredens waarbij u kunt meezingen met mooie kerstliederen. Zoals gebruikelijk zijn er kerstbomen te koop, met of zonder kluit die door de Scouting binnen Elderveld thuisbezorgd kan worden.

Kraamhuur: 3 meter met luifel en achterzeil, (inclusief koffie/thee): € 24,50, Voor leden van de BTV Elderveld € 22,--. Een halve kraam is ook mogelijk. Een stroomaansluiting (beperkt) kost € 5,00 extra. Lijkt het u iets om een kraam te huren of weet u iemand die graag op deze markt zou willen staan? Aanmelden kan tot uiterlijk 24 november a.s. via onze website www.btv-elderveld.nl of via e-mail bericht naar Ludo Berendsen, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Een whatsapp bericht is ook mogelijk naar  Willy Knelissen 06-54715126.

Volg ons: https://www.facebook.com/BTVElderveld/     

Naar boven
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.